Hakkımızda
 

Teknoloji alanında bir çok sektörde, Türkiye'nin önde gelen kuruluşlarından olan NEBULA TECHNOLOGY dünyanın en uzun süreli kullanımına sahip ve çevreye duyarlı Bilgisayar Satış ve Teknik Servis, Fotokopi Makinesi Satış ve Teknik Servis, Yazıcı, Bulut Yedekleme, Sistem Odası Kurulumu, Casus Böcek Bulma Hizmeti  ve Teknoloji Transferini 2007 den bu yana Türkiye'nin çalışan insanına sağlayarak, ülkesini 21. yüzyıla gururla taşıyor.

 

ISO9001 ve TSE belgeli koruyucu servisiyle, kesintisiz müşteri mutluluğunu hedef alan NEBULA TECHNOLOGY anlayışı, Türkiye 'nin her yöresine yayılmış NEBULA TECHNOLOGY çalışanlarında standarttır.

Tüketiciye sunduğumuz her üründe, ihtiyaçların en verimli biçimde karşılanması ilkesini bir an bile göz ardı etmedik. Hizmetin sürekliliğini kesintisiz teknik destek anlayışımızla, müşteriyi anlayan ve kendini onun yerine koyan deneyimli personelimizle, yenilikleri gün geçirmeden insanlarımıza sunmayı hedef alan bakış açımızla sağladık.

Doğru yolda olduğumuzu biliyoruz. Geçmişimize baktığımızda gördüğümüz tüketici memnuniyeti ve müşteri tatmini bize yeni ve daha ileri girişimler için güç veriyor.

Bir müşterimizin dediği gibi ; " NEBULA TECHNOLOGY, Türkiyenin bilgi çağında hak ettiği yeri alması için yıllardır üzerine düşeni yapıyor."

VİZYONUMUZ

Girişimcilik, yenilikçilik ve güvenilirlik ile şekillendirdiğimiz iş anlayışımızla, odaklandığımız işimizde gelişen teknolojiler paralelinde yeni değerler yaratabilmek. 

MİSYONUMUZ

İnsanlık ve ekonomi için değer yaratan, çevreye ve rakiplerine saygılı, girişimci ve lider ruha sahip, kuruluşlar arasında bulunarak, ülkemiz insanının çalışma hayatına pozitif yönde katkıda bulunmak.

Değerlerimiz;

Dürüstlük - İş ve ilişkilerimizde adalet ve ahlak duygusu ile hareket eden bir aileyiz.

İtibar - İtibarımızı her şeyin önünde tutar, hiçbir maddi menfaate feda etmeyiz.

Güvenilirlik – Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın her türlü bilgi ve belgeleri konusunda hassas davranır, gerekli güvenlik önlemlerini sağlarız.

Saygı - Farklılıkları zenginlik olarak görür her türlü ayrımcılığı reddederiz.

Dayanışma - İyi ve kötü günde birbirimize destek olur, omuz omuza çalışırız.

İnsan Odaklılık - Başarının insanla birlikte mümkün ve anlamlı olduğuna inanırız. Daima insanı geliştirmeyi ve ekip çalışması içinde olmaya gayret ederiz.

Müşteri Memnuniyeti - Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini sürekli daha iyi anlamaya çalışır, bizimle çalışmaktan memnuniyet duymalarını amaçlarız.

Sorumluluk Bilinci - Çevremize karşı duyarlıyız. Kendimizin, şirket, ülke ve insanlığın geleceği olan çevrenin korunması adına çaba gösteririz.

Sosyal Sorumluluk – Başta eğitim olmak üzere imkânlar dahilinde ki olası destekler, her ortamda sunulmaya çalışılır.